Teampagina JO17-2

Team Begeleiding


Trainer/Coach

Erwin Pinas

-

-

Leider

Dirk Muit

-

-

Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Collin Muit
Daan van Overbeek
Dani Frans
Daniel van Herel
Jan de Wit
Lesley van Dalum
Mitchel de Mey
Sam Griffioen
Yassine Hamdi
Darrel Stegenga
Hidde Schmaal
Sebastiaan Evers
Tom Hanemaaijer
Wordt nog samengesteld uit JO17-1 / 2 selectie

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

22 sep - 14:30

FC Oegstgeest JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

29 sep - 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - Kickers'69 JO17-1

6 okt - 10:00

Rijnsburgse Boys JO17-2 - Sportlust '46 JO17-2

13 okt - 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

20 okt - 13:00

Ommoord, sv JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

27 okt - 10:00

Koudekerk JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

3 nov - 11:15

Sportlust '46 JO17-2 - Kagia JO17-1

Aanvang Club

22 sep - 14:30

FC Oegstgeest JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

29 sep - 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - Kickers'69 JO17-1

6 okt - 10:00

Rijnsburgse Boys JO17-2 - Sportlust '46 JO17-2

13 okt - 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

20 okt - 13:00

Ommoord, sv JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

27 okt - 10:00

Koudekerk JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

3 nov - 11:15

Sportlust '46 JO17-2 - Kagia JO17-1

Aanvang Club

22 sep - 14:30

FC Oegstgeest JO17-4 - Sportlust '46 JO17-2

29 sep - 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - Kickers'69 JO17-1

6 okt - 10:00

Rijnsburgse Boys JO17-2 - Sportlust '46 JO17-2

13 okt - 11:00

Sportlust '46 JO17-2 - ARC JO17-3

20 okt - 13:00

Ommoord, sv JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

27 okt - 10:00

Koudekerk JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

3 nov - 11:15

Sportlust '46 JO17-2 - Kagia JO17-1

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Alphense Boys JO17-4

0

0

2

ARC JO17-3

0

0

3

Kagia JO17-1

0

0

4

Kickers'69 JO17-1

0

0

5

Koudekerk JO17-1

0

0

6

FC Lisse JO17-3

0

0

7

Nicolaas Boys JO17-1

0

0

8

FC Oegstgeest JO17-4

0

0

9

RCL JO17-3

0

0

10

Rijnsburgse Boys JO17-2

0

0

11

Sportlust '46 JO17-2

0

0

12

WVC JO17-1

0

0

# Club GS PT

1

Linschoten JO17-1

3

9

2

Sportlust '46 JO17-2

2

1

3

Zoetermeer, fc JO17-3

2

1

4

Ommoord, sv JO17-1

1

0