Teampagina Sportlust 7

Team Begeleiding


Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Bas Karsemeijer
Casper de Visser
Defroy Voorn
Erik Vergeer
Erwin Giezen
Ewoud Sneep
Kasper Donkersgoed
Kees Uithol
Lars Peterse
Luuk Verheijen
Mark Biermans
Mark de Vink
Onyx Carbin
Rene Roelfsema
Riemco Busscher
Rikkert Veldhuijzen
Ronald van Oudenallen
Stefan Buurman

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

22 sep - 13:00

Sportlust '46 7 - BSC '68 8

29 sep - 13:30

Gouda 4 - Sportlust '46 7

6 okt - 11:30

Sportlust '46 7 - ARC 11

13 okt - 13:00

DSO 13 - Sportlust '46 7

27 okt - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouderak 2

3 nov - 16:00

Groeneweg 3 - Sportlust '46 7

10 nov - 16:15

Jodan Boys, de 11 - Sportlust '46 7

17 nov - 11:30

Sportlust '46 7 - Nieuwkoop 5

24 nov - 13:00

Woubrugge 3 - Sportlust '46 7

1 dec - 11:30

Sportlust '46 7 - Alphia 4

8 dec - 14:30

Moerkapelle 3 - Sportlust '46 7

26 jan - 12:00

Gouderak 2 - Sportlust '46 7

2 feb - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

9 feb - 12:30

BSC '68 8 - Sportlust '46 7

9 mrt - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

16 mrt - 15:00

Nieuwkoop 5 - Sportlust '46 7

23 mrt - 11:30

Sportlust '46 7 - Woubrugge 3

6 apr - 14:30

Alphia 4 - Sportlust '46 7

Aanvang Club

22 sep - 13:00

Sportlust '46 7 - BSC '68 8

29 sep - 13:30

Gouda 4 - Sportlust '46 7

6 okt - 11:30

Sportlust '46 7 - ARC 11

13 okt - 13:00

DSO 13 - Sportlust '46 7

27 okt - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouderak 2

3 nov - 16:00

Groeneweg 3 - Sportlust '46 7

10 nov - 16:15

Jodan Boys, de 11 - Sportlust '46 7

17 nov - 11:30

Sportlust '46 7 - Nieuwkoop 5

24 nov - 13:00

Woubrugge 3 - Sportlust '46 7

1 dec - 11:30

Sportlust '46 7 - Alphia 4

8 dec - 14:30

Moerkapelle 3 - Sportlust '46 7

26 jan - 12:00

Gouderak 2 - Sportlust '46 7

2 feb - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

9 feb - 12:30

BSC '68 8 - Sportlust '46 7

9 mrt - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

16 mrt - 15:00

Nieuwkoop 5 - Sportlust '46 7

23 mrt - 11:30

Sportlust '46 7 - Woubrugge 3

6 apr - 14:30

Alphia 4 - Sportlust '46 7

Aanvang Club

22 sep - 13:00

Sportlust '46 7 - BSC '68 8

29 sep - 13:30

Gouda 4 - Sportlust '46 7

6 okt - 11:30

Sportlust '46 7 - ARC 11

13 okt - 13:00

DSO 13 - Sportlust '46 7

27 okt - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouderak 2

3 nov - 16:00

Groeneweg 3 - Sportlust '46 7

10 nov - 16:15

Jodan Boys, de 11 - Sportlust '46 7

17 nov - 11:30

Sportlust '46 7 - Nieuwkoop 5

24 nov - 13:00

Woubrugge 3 - Sportlust '46 7

1 dec - 11:30

Sportlust '46 7 - Alphia 4

8 dec - 14:30

Moerkapelle 3 - Sportlust '46 7

26 jan - 12:00

Gouderak 2 - Sportlust '46 7

2 feb - 11:30

Sportlust '46 7 - Gouda 4

9 feb - 12:30

BSC '68 8 - Sportlust '46 7

9 mrt - 11:30

Sportlust '46 7 - Jodan Boys, de 11

16 mrt - 15:00

Nieuwkoop 5 - Sportlust '46 7

23 mrt - 11:30

Sportlust '46 7 - Woubrugge 3

6 apr - 14:30

Alphia 4 - Sportlust '46 7

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Alphia 4

0

0

2

ARC 11

0

0

3

BSC '68 8

0

0

4

DSO 13

0

0

5

Gouda 4

0

0

6

Gouderak 2

0

0

7

Groeneweg 3

0

0

8

Jodan Boys, de 11

0

0

9

Moerkapelle 3

0

0

10

Nieuwkoop 5

0

0

11

Sportlust '46 7

0

0

12

Woubrugge 3

0

0

# Club GS PT
Geen data bekend