Teampagina Veteranen 1

Team Begeleiding


Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Abdel Ouazizi
Albert van Dijk
Arjan Hijkoop
Arjan Rijneveld
Bas Ravenstein
Bert Hijkoop
Danny Hasselbaink
Ferdinand Floor
Frank van Dijl
Frits van der Wagt
Hans Kool
Jan-Willem van Hemert
Jeroen Eskes
Jeroen Ravestein
Marco Floor
Piet Kasius
Rene van Drie
Ronald Blonk
Ruud Kroon
Sander Rouw
Wiebe Blok
Wilko Immerzeel
Wim van Vliet

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

22 sep - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Soccer Boys VE2

29 sep - 14:30

DONK VE2 - Sportlust '46 VE1

6 okt - 16:15

ARC VE1 - Sportlust '46 VE1

13 okt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Gouda VE1

20 okt - 11:00

BZC / Zuiderpark VE3 - Sportlust '46 VE1

27 okt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Be Fair VE1

3 nov - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Rijnstreek VE1

10 nov - 14:30

Hazerswoudse Boys VE1 - Sportlust '46 VE1

17 nov - 12:30

FC Oudewater VE1 - Sportlust '46 VE1

24 nov - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Linschoten VE1

1 dec - 14:30

Woubrugge VE2 - Sportlust '46 VE1

8 dec - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Koudekerk VE1

15 dec - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

19 jan - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

2 feb - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

9 feb - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

16 feb - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

9 mrt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

16 mrt - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

23 mrt - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

6 apr - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Moerkapelle VE1

Aanvang Club

22 sep - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Soccer Boys VE2

29 sep - 14:30

DONK VE2 - Sportlust '46 VE1

6 okt - 16:15

ARC VE1 - Sportlust '46 VE1

13 okt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Gouda VE1

20 okt - 11:00

BZC / Zuiderpark VE3 - Sportlust '46 VE1

27 okt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Be Fair VE1

3 nov - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Rijnstreek VE1

10 nov - 14:30

Hazerswoudse Boys VE1 - Sportlust '46 VE1

17 nov - 12:30

FC Oudewater VE1 - Sportlust '46 VE1

24 nov - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Linschoten VE1

1 dec - 14:30

Woubrugge VE2 - Sportlust '46 VE1

8 dec - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Koudekerk VE1

15 dec - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

19 jan - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

2 feb - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

9 feb - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

16 feb - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

9 mrt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

16 mrt - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

23 mrt - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

6 apr - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Moerkapelle VE1

Aanvang Club

22 sep - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Soccer Boys VE2

29 sep - 14:30

DONK VE2 - Sportlust '46 VE1

6 okt - 16:15

ARC VE1 - Sportlust '46 VE1

13 okt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Gouda VE1

20 okt - 11:00

BZC / Zuiderpark VE3 - Sportlust '46 VE1

27 okt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Be Fair VE1

3 nov - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Rijnstreek VE1

10 nov - 14:30

Hazerswoudse Boys VE1 - Sportlust '46 VE1

17 nov - 12:30

FC Oudewater VE1 - Sportlust '46 VE1

24 nov - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Linschoten VE1

1 dec - 14:30

Woubrugge VE2 - Sportlust '46 VE1

8 dec - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Koudekerk VE1

15 dec - 14:30

Moerkapelle VE1 - Sportlust '46 VE1

19 jan - 15:00

Sportlust '46 VE1 - PKC'85 VE3

26 jan - 14:30

Rijnstreek VE1 - Sportlust '46 VE1

2 feb - 15:00

Sportlust '46 VE1 - FC Oudewater VE1

9 feb - 14:30

Soccer Boys VE2 - Sportlust '46 VE1

16 feb - 15:00

Sportlust '46 VE1 - DONK VE2

9 mrt - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Hazerswoudse Boys VE1

16 mrt - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

23 mrt - 14:30

PKC'85 VE3 - Sportlust '46 VE1

6 apr - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Moerkapelle VE1

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Datum Wedstrijd Uitslag
Geen data bekend
Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

ARC VE1

0

0

2

Be Fair VE1

0

0

3

DONK VE2

0

0

4

Gouda VE1

0

0

5

Hazerswoudse Boys VE1

0

0

6

Koudekerk VE1

0

0

7

Linschoten VE1

0

0

8

Moerkapelle VE1

0

0

9

FC Oudewater VE1

0

0

10

PKC'85 VE3

0

0

11

Rijnstreek VE1

0

0

12

Soccer Boys VE2

0

0

13

Sportlust '46 VE1

0

0

14

Woubrugge VE2

0

0

# Club GS PT

1

Sportlust '46 VE1

2

6

2

sv Poortugaal VE1

3

6

3

BZC / Zuiderpark VE3

2

1

4

Forum Sport VE2

3

1