Cookie beleid Sportlust'46

De website van Sportlust'46 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Jubileumveiling

Jubileumveiling

Patrick Verdoold

Op 1 oktober 2021, in het weekend van het 75-jarig jubileum, hebben wij een jubileumveiling op de club. De opbrengst van deze avond is voor nieuwe inrichting van ons clubhuis, voor Support Casper en voor Inloophuis Leven met kanker.

foto_groep_uitgesneden.jpg

Jubileumveiling, vrijdag 1 oktober 2021

Afgelopen donderdag was de kick off voor de organisatie van de veiling bij Sportlust '46. Bij de organisatie worden we ondersteund door Hubert Habers van Veiling op je club. Hij heeft veel ervaring met de ondersteuning van voetbalverenigingen om hier een groot succes van te maken. Een bekende spreker zal de feestelijke avond in het clubhuis openen, waarna meer dan 200 mooie items worden geveild. Binnenkort wordt bekend wie er aan de avond meewerken.

Doel

Naast een gezellige avond, hebben wij met de veiling als doel om geld op te halen voor nieuwe inrichting van ons clubhuis. Daarnaast zal een gedeelte van de opbrengst gaan naar twee andere doelen: Inloophuis Leven met kanker en Support Casper. Twee prachtige doelen die wij graag ondersteunen.

Bijdragen
Een groot team vrijwilligers zal zich de komende maanden inzetten om de veiling tot een succes te maken. Dat kan natuurlijk alleen met leuke items, een mooi veilingmagazine vol advertenties en veel kopers. Noteert u daarom alvast de veiling van 1 oktober in uw agenda? De komende tijd zullen wij bedrijven benaderen voor een leuk item of een advertentie in het magazine. Wilt u bij voorbaat uw interesse kenbaar maken, dan kunt u contact opnemen met het veilingteam via [email protected].

Bron: Sportlust '46
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!