Cookie beleid Sportlust'46

De website van Sportlust'46 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Jubileumveiling, kom jij ook?

Jubileumveiling, kom jij ook?

23 september 2021 10:30

Vrijdagavond 1 oktober komt Hans van Breukelen bij Sportlust '46 en hij nodigt iedereen uit om ook te komen. Hij komt die avond niet alleen, maar neemt ook Evert ten Napel mee.
Tijdens deze leuke avond, wordt er veel items geveild waarbij de opbrengst bestemd is voor nieuw meubilair in het clubhuis, Support Casper en Inloophuis Leven met kanker.

hans-van-breukelen_w9a2769-640x630-1.png

Alle leden, sponsoren en geïnsteresseerden zijn welkom op onze veilingavond in het kader van het jubileum. Vrijdagavond 1 oktober komt Hans van Breukelen bij Sportlust '46 en hij nodigt iedereen uit om ook te komen. Hij komt die avond niet alleen, maar neemt ook Evert ten Napel mee. Tijdens deze leuke avond, wordt er veel items geveild waarbij de opbrengst bestemd is voor nieuw meubilair in het clubhuis, Support Casper en Inloophuis Leven met kanker. Hans van Breukelen heeft een persoonlijke uitnodiging ogenomen voor alle leden, sponsoren en geïnsteresseerden.

x

Je bent welkom vanaf half acht en de avond begint om kwart voor acht. Tijdens deze avond zullen Hans van Breukelen en Evert ten Napel uiteraard iets zeggen, onder andere over de goede doelen van deze avond. Daarna neemt onze veilingmeester het over en komen de meest diverse items voorbij. Het gaat van dinerbonnen tot een gesigneerd FC Utrecht shirt, van wijn tot massages, van schilderijen tot vloerkleden, van een wedstrijdanalyse van Patrick Loenen tot een pannenset, van een skybox bezoek tot een jaar lang bloemen. Je kan het zo gek niet bedenken.

De opbrengst van de avond is voor nieuwe tafels en stoelen voor in ons clubhuis, Inloophuis Leven met kanker en Support Casper.

Klik hier voor het magazine.

Het belooft een fantastische avond te worden!
Bron: Sportlust '46
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!