Cookie beleid Sportlust'46

De website van Sportlust'46 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

De Veiling: bloemen, dinerbonnen en getekende voetbalshirts

29 augustus 2021 16:30

Patrick Verdoold

Nieuwsgierig naar de items waar je op kan bieden? Veel Woerdense ondernemers hebben items aangeboden voor de jubileumveiling waarvan de opbrengst gaat naar nieuwe tafels en stoelen bij Sportlust en daarnaast gaat een gedeelte van de opbrengst naar Inloophuis Leven met kanker en Support Casper.

DSC_0360.JPG

De veiling op 1 oktober, op welke items kan ik bieden?

Vrijdagavond 1 oktober hopen we op een vol clubhuis waar leden en sponsoren bieden op van alles en nog wat. Er zijn topitems, zoals een airconditioning en een wedstrijd in de skybox van FC Utrecht, tot dinerbonnen bij Woerdense restaurants of een half jaar bloemen door Pels Bloemisten.

Het clubhuis wordt vanwege het jubileum feestelijk ingericht en het belooft een super feestweekend te worden. Van de opbrengst wordt nieuwe inrichting gekocht voor ons clubhuis. Daarnaast gaat een gedeelte van de opbrengst naar het Inloophuis Leven met kanker en support Casper. Twee bijzonder goede doelen!

Er komt een veilingmagazine waarin de items worden gepresenteerd. Inmiddels hebben wij al ruim 100 items en dat worden er nog meer. Een aantal items zijn:
  • Skybox FC Utrecht bij de wedstrijd tegen Ajax
  • Dinerbonnen bij Woerdense restaurants
  • Golfclinic voor vier personen in Wilnis
  • Green Fee voor vijf personen bij Kamerijck met high tea
  • Een huisportret op A4
  • Airconditioning door Stonecold
  • Diverse kaaspakketten en wijnen
  • Gesigneerde voetbalshirts
  • En nog veel meer...

Wil je meer weten, wil je adverteren en/of heb je een item? Mail dan met [email protected]

De veilingcommissie
José, Edwin, Theo, Wim, Jaco, Marco, Rody, Ad, Ron, Patrick, Hubert
foto_groep_uitgesneden.jpg
Bron: Sportlust '46
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!