Vrijdag 18 november vond de tweede Sportlust '46 veiling plaats. Nadat John van Zweden voor de sponsoren een boeiende presentatie gaf over zijn ervaringen in het Engelse voetbal, ging het programma door in het clubhuis.
Veel bedrijven hebben mooie kavels beschikbaar gesteld. Wijn, bierpakketten, gereedschap, kaas, keukenapparatuur, shirts voor een heel team, schilderen van Woerden, gesigneerde voetbalshirts, voetbaltickets en nog veel meer!
De opbrengst van de veiling is voor de uitbreiding van het clubhuis, een scholingsproject bij de Technohub en de stichting Steun 22Q11.
Aan het einde van de avond werd de opbrengst van de avond bekendgemaakt. Bruto meer dan 28.000 euro!!
Een mooi resultaat. Een hartelijke dank dan ook voor alle vrijwilligers, bedrijven die kavels beschikbaar hebben gesteld en ook alle aanwezigen en kopers!
Er is een mooie video gemaakt van deze avond,
klik hier om terug te genieten.