Cookie beleid Sportlust'46

De website van Sportlust'46 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Nagenieten van de veiling

Nagenieten van de veiling

28 november 2022 20:00

Patrick Verdoold

Op 18 november vond de tweede veiling plaats en dit was wederom een succes! Van deze avond is een mooie video gemaakt.

john_van_zweden_op_de_veiling.jpg

Vrijdag 18 november vond de tweede Sportlust '46 veiling plaats. Nadat John van Zweden voor de sponsoren een boeiende presentatie gaf over zijn ervaringen in het Engelse voetbal, ging het programma door in het clubhuis.

Veel bedrijven hebben mooie kavels beschikbaar gesteld. Wijn, bierpakketten, gereedschap, kaas, keukenapparatuur, shirts voor een heel team, schilderen van Woerden, gesigneerde voetbalshirts, voetbaltickets en nog veel meer!

De opbrengst van de veiling is voor de uitbreiding van het clubhuis, een scholingsproject bij de Technohub en de stichting Steun 22Q11.

Aan het einde van de avond werd de opbrengst van de avond bekendgemaakt. Bruto meer dan 28.000 euro!!
Een mooi resultaat. Een hartelijke dank dan ook voor alle vrijwilligers, bedrijven die kavels beschikbaar hebben gesteld en ook alle aanwezigen en kopers!

Er is een mooie video gemaakt van deze avond, klik hier om terug te genieten.

foto_met_bedrag_veiling.jpeg
Bron: Sportlust '46
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!