Teampagina Sportlust 1

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club

24 nov. - 14:30

Heerjansdam 1 - Sportlust '46

1 dec. - 14:30

Sportlust '46 - Nieuw Lekkerland 1

8 dec. - 14:30

GRC-14 1 - Sportlust '46

15 dec. - 14:30

Sportlust '46 - Geinoord Nieuwegein 1

22 dec. - 14:30

Sportlust '46 - DBGC 1

19 jan. - 14:30

WNC 1 - Sportlust '46

26 jan. - 14:30

Sportlust '46 - LRC 1

2 feb. - 15:00

GJS 1 - Sportlust '46

9 feb. - 14:30

Sportlust '46 - Montfoort 1

16 feb. - 14:30

Sliedrecht 1 - Sportlust '46

9 mrt. - 14:30

Almkerk 1 - Sportlust '46

16 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - VVGZ 1

23 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - WNC 1

6 apr. - 14:30

Geinoord Nieuwegein 1 - Sportlust '46

13 apr. - 14:30

Sportlust '46 - GRC-14 1

20 apr. - 14:30

Nieuw Lekkerland 1 - Sportlust '46

11 mei - 14:30

Sportlust '46 - Heerjansdam 1

18 mei - 14:30

Oranje Wit 1 - Sportlust '46

25 mei - 14:30

Sportlust '46 - SVL 1

Aanvang Club

24 nov. - 14:30

Heerjansdam 1 - Sportlust '46

1 dec. - 14:30

Sportlust '46 - Nieuw Lekkerland 1

8 dec. - 14:30

GRC-14 1 - Sportlust '46

15 dec. - 14:30

Sportlust '46 - Geinoord Nieuwegein 1

22 dec. - 14:30

Sportlust '46 - DBGC 1

19 jan. - 14:30

WNC 1 - Sportlust '46

26 jan. - 14:30

Sportlust '46 - LRC 1

2 feb. - 15:00

GJS 1 - Sportlust '46

9 feb. - 14:30

Sportlust '46 - Montfoort 1

16 feb. - 14:30

Sliedrecht 1 - Sportlust '46

9 mrt. - 14:30

Almkerk 1 - Sportlust '46

16 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - VVGZ 1

23 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - WNC 1

6 apr. - 14:30

Geinoord Nieuwegein 1 - Sportlust '46

13 apr. - 14:30

Sportlust '46 - GRC-14 1

20 apr. - 14:30

Nieuw Lekkerland 1 - Sportlust '46

11 mei - 14:30

Sportlust '46 - Heerjansdam 1

18 mei - 14:30

Oranje Wit 1 - Sportlust '46

25 mei - 14:30

Sportlust '46 - SVL 1

Aanvang Club

24 nov. - 14:30

Heerjansdam 1 - Sportlust '46

1 dec. - 14:30

Sportlust '46 - Nieuw Lekkerland 1

8 dec. - 14:30

GRC-14 1 - Sportlust '46

15 dec. - 14:30

Sportlust '46 - Geinoord Nieuwegein 1

22 dec. - 14:30

Sportlust '46 - DBGC 1

19 jan. - 14:30

WNC 1 - Sportlust '46

26 jan. - 14:30

Sportlust '46 - LRC 1

2 feb. - 15:00

GJS 1 - Sportlust '46

9 feb. - 14:30

Sportlust '46 - Montfoort 1

16 feb. - 14:30

Sliedrecht 1 - Sportlust '46

9 mrt. - 14:30

Almkerk 1 - Sportlust '46

16 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - VVGZ 1

23 mrt. - 14:30

Sportlust '46 - WNC 1

6 apr. - 14:30

Geinoord Nieuwegein 1 - Sportlust '46

13 apr. - 14:30

Sportlust '46 - GRC-14 1

20 apr. - 14:30

Nieuw Lekkerland 1 - Sportlust '46

11 mei - 14:30

Sportlust '46 - Heerjansdam 1

18 mei - 14:30

Oranje Wit 1 - Sportlust '46

25 mei - 14:30

Sportlust '46 - SVL 1

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag

17 nov. : 14:30

Sportlust '46 - GJS 1

6 - 0

Datum Wedstrijd Uitslag

17 nov. : 14:30

Sportlust '46 - GJS 1

6 - 0

Datum Wedstrijd Uitslag

17 nov. : 14:30

Sportlust '46 - GJS 1

6 - 0

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT

1

Sliedrecht 1

8

20

2

Sportlust '46

8

19

3

Montfoort 1

8

19

4

Nieuw Lekkerland 1

8

17

5

Heerjansdam 1

8

14

6

Almkerk 1

8

13

7

SVL 1

8

12

8

VVGZ 1

8

11

9

Oranje Wit 1

8

10

10

GRC-14 1

8

8

11

LRC 1

8

7

12

WNC 1

8

4

13

Geinoord Nieuwegein 1

8

4

14

GJS 1

8

1

# Club GS PT

1

Alphense Boys 1

0

0

2

Alphense Boys

0

0

3

ARC 1

0

0

4

ASC 1

0

0

5

Barendrecht 2

0

0

6

Be Fair 1

0

0

7

Berkel 1

0

0

8

fc Boshuizen 1

0

0

9

BVCB 1

0

0

10

BZC / Zuiderpark 1

0

0

11

Capelle

0

0

12

Charlois, sv 1

0

0

13

Coal 1

0

0

14

DBGC 1

0

0

15

Deltasport 1

0

0

16

DOSR 1

0

0

17

SC Feyenoord

0

0

18

Full Speed 1

0

0

19

's-Gravendeel vv 1

0

0

20

FC 's-Gravenzande

0

0

21

Heinenoord 1

0

0

22

Hillegersberg, vv 1

0

0

23

HMSH 1

0

0

24

Honselersdijk 1

0

0

25

Jodan Boys

0

0

26

Jonge Spartaan, de 1

0

0

27

Leonidas

0

0

28

Leonidas 1

0

0

29

Maasdijk 1

0

0

30

Neptunus-Schiebroek 1

0

0

31

Nieuwerkerk 1

0

0

32

Nootdorp

0

0

33

NSVV 1

0

0

34

FC Oegstgeest 1

0

0

35

Oliveo 1

0

0

36

ONA 1

0

0

37

sv Poortugaal 1

0

0

38

Quick 2

0

0

39

Quick Boys 2

0

0

40

Rijnvogels

0

0

41

RVVH 1

0

0

42

Schipluiden 1

0

0

43

SCO '63 1

0

0

44

SDV 1

0

0

45

Sparta (AV) 1

0

0

46

Spijkenisse

0

0

47

Spirit 1

0

0

48

Sportlust '46

0

0

49

SVS 1

0

0

50

TAC'90 1

0

0

51

TAVV 1

0

0

52

Ter Leede

0

0

53

Ter Leede 2

0

0

54

Te Werve

0

0

55

VELO 1

0

0

56

VFC 1

0

0

57

Voorschoten`97 1

0

0

58

VVOR 1

0

0

59

Wateringse Veld Kranenburg 1

0

0

60

Westlandia 1

0

0

61

Wippolder 1

0

0

62

XerxesDZB

0

0

63

Zuidland 1

0

0

64

Zwaluwen

0

0