Teampagina 7 tegen 7

Team Begeleiding


Coordinator

Bert van Duuren

sportlust7x7@gmail.com

06-24654724

Coordinator

Leen de Jong

sportlust7x7@gmail.com

06-23571543

Team Informatie


Trainingstijden

Klik hier voor trainingstijden

Spelers


Arnold vd Berg
Artho Hanemeijer
Bert van Duuren
Csaba Beke
Danny Koenes
Dirk Muit
Erik-Jan Koense
Gert-Jan Groeneveld
Harry Hesseling
Hilbert Muijt
Jan Wolfsheimer
Jasmin Bajric
Jos Heijmans
Koos van Eijk
Leen de Jong
Leo van Beekum
Marcel van Stek
Marco vd Laan
Martien Bakhuizen
Nick Lobe
Piet Kasius
Ronald Dekker
Stef Bijlsma
Velimir Ljubojevic

Wedstrijdprogramma


Aanvang Club Comp

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO8-2 - Siveo '60 JO8-1

R

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-1 - Gouda JO10-2

R

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-4 - Woerden JO10-2

R

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - Woubrugge JO10-3

R

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO11-6 - Gouda JO11-3

R

25 mei - 08:30

Floreant JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

R

25 mei - 08:30

ESTO JO11-3 - Sportlust '46 JO11-4

R

25 mei - 08:30

Voorschoten`97 JO12-2 - Sportlust '46 JO12-3

R

25 mei - 08:45

Woerden JO12-3 - Sportlust '46 JO12-4

R

25 mei - 08:45

Koudekerk JO9-2G - Sportlust '46 JO9-5

R

25 mei - 09:00

Ammerstolse S.V. JO8-1 - Sportlust '46 JO8-4

R

25 mei - 09:00

Bergambacht JO12-1 - Sportlust '46 JO12-2

R

25 mei - 09:00

Altior JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

R

25 mei - 09:00

Kickers'69 JO8-2G - Sportlust '46 JO8-6

R

25 mei - 09:30

Sportlust '46 JO13-4 - Ommoord, sv JO13-3

R

25 mei - 09:30

Sportlust '46 JO15-4 - Barendrecht JO15-6

R

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-1 - Foreholte JO13-1G

R

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO9-6 - Kamerik JO9-2

R

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-3 - TAVV JO8-1

R

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-5 - RVC '33 JO8-2

R

25 mei - 09:55

Olympia JO12-2 - Sportlust '46 JO12-5

R

25 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

R

25 mei - 10:15

DCV JO10-3 - Sportlust '46 JO10-5

R

25 mei - 10:15

Stolwijk JO9-1 - Sportlust '46 JO9-4

R

25 mei - 10:15

Spirit JO10-3 - Sportlust '46 JO10-2

R

25 mei - 10:15

RCL JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

R

25 mei - 11:00

Sportlust '46 6 - Gouda 5

R

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO11-2 - ARC JO11-1

R

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO11-3 - Capelle JO11-2

R

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - Woerden JO15-2

R

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - Kamerik JO13-1

R

25 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - ARC 2

R

25 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - DSO 8

R

25 mei - 11:45

Rohda '76 JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

R

25 mei - 12:00

Jodan Boys, de 7 - Sportlust '46 4

R

25 mei - 12:00

Zwammerdam 2 - Sportlust '46 3

R

25 mei - 12:00

SDV 5 - Sportlust '46 9

R

25 mei - 12:15

BVCB JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

R

25 mei - 12:30

Linschoten 2 - Sportlust '46 5

R

25 mei - 12:30

RVC '33 JO15-3 - Sportlust '46 JO15-3

R

25 mei - 12:45

Sportlust '46 JO19-3 - FC Oudewater JO19-2

R

25 mei - 12:45

Sportlust '46 JO17-3 - Jodan Boys, de JO17-4

R

25 mei - 13:00

Sportlust '46 8 - Rohda '76 5

R

25 mei - 13:00

Hooglanderveen JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

R

25 mei - 14:00

Gouda VE1 - Sportlust '46 VE1

R

25 mei - 14:15

Sportlust '46 JO17-4 - Rohda '76 JO17-2

R

25 mei - 14:30

Sportlust '46 - SVL 1

R

25 mei - 14:30

Sportlust '46 JO17-5 - VEP JO17-2

R

25 mei - 15:00

Sportlust '46 11 - Alphense Boys 4

R

25 mei - 15:00

Sportlust '46 10 - Jodan Boys, de 12

R

25 mei - 15:00

Alphense Boys JO19-3 - Sportlust '46 JO19-2

R

29 mei - 18:00

Sportlust '46 JO11-3 - VVOR JO11-2

R

29 mei - 19:30

Sportlust '46 7 - Groeneweg 3

R

29 mei - 20:00

FC Oudewater 5 - Sportlust '46 5

R

1 jun. - 10:00

Nieuwerkerk JO12-6 - Sportlust '46 JO12-4

R

1 jun. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 8

R

1 jun. - 12:30

FC Oudewater 6 - Sportlust '46 6

R

1 jun. - 13:00

Sportlust '46 11 - Schoonhoven 4

R

1 jun. - 14:30

TAVV 3 - Sportlust '46 4

R

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Woubrugge VE2

R

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - SPV '81 VR1

R

8 jun. - 09:00

Moerkapelle JO13-1 - Sportlust '46 JO13-2

R

8 jun. - 14:30

Cabauw JO17-1 - Sportlust '46 JO17-3

R

8 jun. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

R

15 jun. - 14:00

SPV '81 2 - Sportlust '46 6

R

Aanvang Club

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO8-2 - Siveo '60 JO8-1

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-1 - Gouda JO10-2

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-4 - Woerden JO10-2

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - Woubrugge JO10-3

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO11-6 - Gouda JO11-3

25 mei - 08:30

Floreant JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

25 mei - 08:30

ESTO JO11-3 - Sportlust '46 JO11-4

25 mei - 08:30

Voorschoten`97 JO12-2 - Sportlust '46 JO12-3

25 mei - 08:45

Woerden JO12-3 - Sportlust '46 JO12-4

25 mei - 08:45

Koudekerk JO9-2G - Sportlust '46 JO9-5

25 mei - 09:00

Ammerstolse S.V. JO8-1 - Sportlust '46 JO8-4

25 mei - 09:00

Bergambacht JO12-1 - Sportlust '46 JO12-2

25 mei - 09:00

Altior JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

25 mei - 09:00

Kickers'69 JO8-2G - Sportlust '46 JO8-6

25 mei - 09:30

Sportlust '46 JO13-4 - Ommoord, sv JO13-3

25 mei - 09:30

Sportlust '46 JO15-4 - Barendrecht JO15-6

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-1 - Foreholte JO13-1G

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO9-6 - Kamerik JO9-2

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-3 - TAVV JO8-1

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-5 - RVC '33 JO8-2

25 mei - 09:55

Olympia JO12-2 - Sportlust '46 JO12-5

25 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

25 mei - 10:15

DCV JO10-3 - Sportlust '46 JO10-5

25 mei - 10:15

Stolwijk JO9-1 - Sportlust '46 JO9-4

25 mei - 10:15

Spirit JO10-3 - Sportlust '46 JO10-2

25 mei - 10:15

RCL JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

25 mei - 11:00

Sportlust '46 6 - Gouda 5

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO11-2 - ARC JO11-1

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO11-3 - Capelle JO11-2

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - Woerden JO15-2

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - Kamerik JO13-1

25 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - ARC 2

25 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - DSO 8

25 mei - 11:45

Rohda '76 JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

25 mei - 12:00

Jodan Boys, de 7 - Sportlust '46 4

25 mei - 12:00

Zwammerdam 2 - Sportlust '46 3

25 mei - 12:00

SDV 5 - Sportlust '46 9

25 mei - 12:15

BVCB JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

25 mei - 12:30

Linschoten 2 - Sportlust '46 5

25 mei - 12:30

RVC '33 JO15-3 - Sportlust '46 JO15-3

25 mei - 12:45

Sportlust '46 JO19-3 - FC Oudewater JO19-2

25 mei - 12:45

Sportlust '46 JO17-3 - Jodan Boys, de JO17-4

25 mei - 13:00

Sportlust '46 8 - Rohda '76 5

25 mei - 13:00

Hooglanderveen JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

25 mei - 14:00

Gouda VE1 - Sportlust '46 VE1

25 mei - 14:15

Sportlust '46 JO17-4 - Rohda '76 JO17-2

25 mei - 14:30

Sportlust '46 - SVL 1

25 mei - 14:30

Sportlust '46 JO17-5 - VEP JO17-2

25 mei - 15:00

Sportlust '46 11 - Alphense Boys 4

25 mei - 15:00

Sportlust '46 10 - Jodan Boys, de 12

25 mei - 15:00

Alphense Boys JO19-3 - Sportlust '46 JO19-2

29 mei - 18:00

Sportlust '46 JO11-3 - VVOR JO11-2

29 mei - 19:30

Sportlust '46 7 - Groeneweg 3

29 mei - 20:00

FC Oudewater 5 - Sportlust '46 5

1 jun. - 10:00

Nieuwerkerk JO12-6 - Sportlust '46 JO12-4

1 jun. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 8

1 jun. - 12:30

FC Oudewater 6 - Sportlust '46 6

1 jun. - 13:00

Sportlust '46 11 - Schoonhoven 4

1 jun. - 14:30

TAVV 3 - Sportlust '46 4

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Woubrugge VE2

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - SPV '81 VR1

8 jun. - 09:00

Moerkapelle JO13-1 - Sportlust '46 JO13-2

8 jun. - 14:30

Cabauw JO17-1 - Sportlust '46 JO17-3

8 jun. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

15 jun. - 14:00

SPV '81 2 - Sportlust '46 6

Aanvang Club

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO8-2 - Siveo '60 JO8-1

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-1 - Gouda JO10-2

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-4 - Woerden JO10-2

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO10-3 - Woubrugge JO10-3

25 mei - 08:30

Sportlust '46 JO11-6 - Gouda JO11-3

25 mei - 08:30

Floreant JO11-1 - Sportlust '46 JO11-1

25 mei - 08:30

ESTO JO11-3 - Sportlust '46 JO11-4

25 mei - 08:30

Voorschoten`97 JO12-2 - Sportlust '46 JO12-3

25 mei - 08:45

Woerden JO12-3 - Sportlust '46 JO12-4

25 mei - 08:45

Koudekerk JO9-2G - Sportlust '46 JO9-5

25 mei - 09:00

Ammerstolse S.V. JO8-1 - Sportlust '46 JO8-4

25 mei - 09:00

Bergambacht JO12-1 - Sportlust '46 JO12-2

25 mei - 09:00

Altior JO9-1 - Sportlust '46 JO9-3

25 mei - 09:00

Kickers'69 JO8-2G - Sportlust '46 JO8-6

25 mei - 09:30

Sportlust '46 JO13-4 - Ommoord, sv JO13-3

25 mei - 09:30

Sportlust '46 JO15-4 - Barendrecht JO15-6

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO13-1 - Foreholte JO13-1G

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO9-6 - Kamerik JO9-2

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-3 - TAVV JO8-1

25 mei - 09:45

Sportlust '46 JO8-5 - RVC '33 JO8-2

25 mei - 09:55

Olympia JO12-2 - Sportlust '46 JO12-5

25 mei - 10:00

Nieuwerkerk JO12-1 - Sportlust '46 JO12-1

25 mei - 10:15

DCV JO10-3 - Sportlust '46 JO10-5

25 mei - 10:15

Stolwijk JO9-1 - Sportlust '46 JO9-4

25 mei - 10:15

Spirit JO10-3 - Sportlust '46 JO10-2

25 mei - 10:15

RCL JO15-1 - Sportlust '46 JO15-1

25 mei - 11:00

Sportlust '46 6 - Gouda 5

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO11-2 - ARC JO11-1

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO11-3 - Capelle JO11-2

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO15-2 - Woerden JO15-2

25 mei - 11:00

Sportlust '46 JO13-2 - Kamerik JO13-1

25 mei - 11:30

Sportlust '46 2 - ARC 2

25 mei - 11:30

Sportlust '46 7 - DSO 8

25 mei - 11:45

Rohda '76 JO17-1 - Sportlust '46 JO17-2

25 mei - 12:00

Jodan Boys, de 7 - Sportlust '46 4

25 mei - 12:00

Zwammerdam 2 - Sportlust '46 3

25 mei - 12:00

SDV 5 - Sportlust '46 9

25 mei - 12:15

BVCB JO17-1 - Sportlust '46 JO17-1

25 mei - 12:30

Linschoten 2 - Sportlust '46 5

25 mei - 12:30

RVC '33 JO15-3 - Sportlust '46 JO15-3

25 mei - 12:45

Sportlust '46 JO19-3 - FC Oudewater JO19-2

25 mei - 12:45

Sportlust '46 JO17-3 - Jodan Boys, de JO17-4

25 mei - 13:00

Sportlust '46 8 - Rohda '76 5

25 mei - 13:00

Hooglanderveen JO19-1 - Sportlust '46 JO19-1

25 mei - 14:00

Gouda VE1 - Sportlust '46 VE1

25 mei - 14:15

Sportlust '46 JO17-4 - Rohda '76 JO17-2

25 mei - 14:30

Sportlust '46 - SVL 1

25 mei - 14:30

Sportlust '46 JO17-5 - VEP JO17-2

25 mei - 15:00

Sportlust '46 11 - Alphense Boys 4

25 mei - 15:00

Sportlust '46 10 - Jodan Boys, de 12

25 mei - 15:00

Alphense Boys JO19-3 - Sportlust '46 JO19-2

29 mei - 18:00

Sportlust '46 JO11-3 - VVOR JO11-2

29 mei - 19:30

Sportlust '46 7 - Groeneweg 3

29 mei - 20:00

FC Oudewater 5 - Sportlust '46 5

1 jun. - 10:00

Nieuwerkerk JO12-6 - Sportlust '46 JO12-4

1 jun. - 12:00

Aarlanderveen 3 - Sportlust '46 8

1 jun. - 12:30

FC Oudewater 6 - Sportlust '46 6

1 jun. - 13:00

Sportlust '46 11 - Schoonhoven 4

1 jun. - 14:30

TAVV 3 - Sportlust '46 4

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VE1 - Woubrugge VE2

1 jun. - 15:00

Sportlust '46 VR1 - SPV '81 VR1

8 jun. - 09:00

Moerkapelle JO13-1 - Sportlust '46 JO13-2

8 jun. - 14:30

Cabauw JO17-1 - Sportlust '46 JO17-3

8 jun. - 14:45

Be Fair VE1 - Sportlust '46 VE1

15 jun. - 14:00

SPV '81 2 - Sportlust '46 6

Uitslagen


Datum Wedstrijd Uitslag Comp

18 mei : 08:30

Sportlust '46 JO12-5 - Schoonhoven JO12-2

0 - 17

R

18 mei : 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - FC Lisse JO12-4

16 - 2

R

18 mei : 08:30

Barendrecht JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

4 - 2

R

18 mei : 08:30

Be Fair JO11-5 - Sportlust '46 JO11-5

0 - 3

R

18 mei : 08:45

RCL JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

1 - 3

R

18 mei : 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

4 - 0

R

18 mei : 09:45

Jodan Boys, de JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

11 - 4

R

18 mei : 10:00

Sportlust '46 JO11-1 - Olympia JO11-2

7 - 1

R

18 mei : 10:00

Sportlust '46 JO11-4 - Haastrecht JO11-1

2 - 6

R

18 mei : 10:00

WDS JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

7 - 0

R

18 mei : 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - VOC JO17-1

1 - 3

R

18 mei : 10:30

Siveo '60 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

1 - 0

R

18 mei : 11:00

Sportlust '46 JO12-2 - Zestienhoven JO12-1

7 - 2

R

18 mei : 11:00

Sportlust '46 JO15-3 - Haastrecht JO15-2

4 - 1

R

18 mei : 11:00

Kethel Spaland, vv 2 - Sportlust '46 2

2 - 1

R

18 mei : 11:15

Olympia JO11-4 - Sportlust '46 JO11-6

5 - 4

R

18 mei : 11:30

Sportlust '46 4 - Bodegraven 2

6 - 1

R

18 mei : 11:30

Sportlust '46 JO12-1 - Gouda JO12-1

2 - 1

R

18 mei : 11:30

Sportlust '46 JO12-4 - Spirit JO12-4

13 - 2

R

18 mei : 11:30

Nieuwerkerk JO11-4 - Sportlust '46 JO11-3

4 - 0

R

18 mei : 12:30

Alphia 6 - Sportlust '46 11

1 - 4

R

18 mei : 12:30

Linschoten JO19-1 - Sportlust '46 JO19-3

4 - 2

R

18 mei : 12:45

Sportlust '46 9 - SVS 8

2 - 6

R

18 mei : 12:45

Sportlust '46 JO17-2 - Meerburg JO17-3

4 - 3

R

18 mei : 12:45

Haastrecht JO17-2 - Sportlust '46 JO17-3

1 - 6

R

18 mei : 12:45

RVC '33 JO17-2 - Sportlust '46 JO17-4

3 - 3

R

18 mei : 13:00

Sportlust '46 3 - ARC 4

3 - 2

R

18 mei : 13:00

Sportlust '46 JO15-1 - KMD JO15-1

2 - 5

R

18 mei : 14:00

Bodegraven 3 - Sportlust '46 6

4 - 4

R

18 mei : 14:15

ARC 11 - Sportlust '46 7

3 - 1

R

18 mei : 14:30

Sportlust '46 JO19-2 - ARC JO19-5

2 - 5

R

18 mei : 14:30

Koudekerk 5 - Sportlust '46 8

3 - 2

R

18 mei : 14:30

FC Oudewater 7 - Sportlust '46 10

1 - 6

R

18 mei : 14:30

Oranje Wit 1 - Sportlust '46

3 - 5

R

18 mei : 15:00

Sportlust '46 VE1 - ARC VE1

0 - 1

R

18 mei : 15:00

Sportlust '46 VR1 - Zevenhoven VR1

5 - 3

R

18 mei : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - VVOG JO19-1

3 - 1

R

21 mei : 20:00

Sportlust '46 9 - Lekkerkerk 5

1 - 6

R

Datum Wedstrijd Uitslag

18 mei : 08:30

Sportlust '46 JO12-5 - Schoonhoven JO12-2

0 - 17

18 mei : 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - FC Lisse JO12-4

16 - 2

18 mei : 08:30

Barendrecht JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

4 - 2

18 mei : 08:30

Be Fair JO11-5 - Sportlust '46 JO11-5

0 - 3

18 mei : 08:45

RCL JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

1 - 3

18 mei : 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

4 - 0

18 mei : 09:45

Jodan Boys, de JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

11 - 4

18 mei : 10:00

Sportlust '46 JO11-1 - Olympia JO11-2

7 - 1

18 mei : 10:00

Sportlust '46 JO11-4 - Haastrecht JO11-1

2 - 6

18 mei : 10:00

WDS JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

7 - 0

18 mei : 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - VOC JO17-1

1 - 3

18 mei : 10:30

Siveo '60 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

1 - 0

18 mei : 11:00

Sportlust '46 JO12-2 - Zestienhoven JO12-1

7 - 2

18 mei : 11:00

Sportlust '46 JO15-3 - Haastrecht JO15-2

4 - 1

18 mei : 11:00

Kethel Spaland, vv 2 - Sportlust '46 2

2 - 1

18 mei : 11:15

Olympia JO11-4 - Sportlust '46 JO11-6

5 - 4

18 mei : 11:30

Sportlust '46 4 - Bodegraven 2

6 - 1

18 mei : 11:30

Sportlust '46 JO12-1 - Gouda JO12-1

2 - 1

18 mei : 11:30

Sportlust '46 JO12-4 - Spirit JO12-4

13 - 2

18 mei : 11:30

Nieuwerkerk JO11-4 - Sportlust '46 JO11-3

4 - 0

18 mei : 12:30

Alphia 6 - Sportlust '46 11

1 - 4

18 mei : 12:30

Linschoten JO19-1 - Sportlust '46 JO19-3

4 - 2

18 mei : 12:45

Sportlust '46 9 - SVS 8

2 - 6

18 mei : 12:45

Sportlust '46 JO17-2 - Meerburg JO17-3

4 - 3

18 mei : 12:45

Haastrecht JO17-2 - Sportlust '46 JO17-3

1 - 6

18 mei : 12:45

RVC '33 JO17-2 - Sportlust '46 JO17-4

3 - 3

18 mei : 13:00

Sportlust '46 3 - ARC 4

3 - 2

18 mei : 13:00

Sportlust '46 JO15-1 - KMD JO15-1

2 - 5

18 mei : 14:00

Bodegraven 3 - Sportlust '46 6

4 - 4

18 mei : 14:15

ARC 11 - Sportlust '46 7

3 - 1

18 mei : 14:30

Sportlust '46 JO19-2 - ARC JO19-5

2 - 5

18 mei : 14:30

Koudekerk 5 - Sportlust '46 8

3 - 2

18 mei : 14:30

FC Oudewater 7 - Sportlust '46 10

1 - 6

18 mei : 14:30

Oranje Wit 1 - Sportlust '46

3 - 5

18 mei : 15:00

Sportlust '46 VE1 - ARC VE1

0 - 1

18 mei : 15:00

Sportlust '46 VR1 - Zevenhoven VR1

5 - 3

18 mei : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - VVOG JO19-1

3 - 1

21 mei : 20:00

Sportlust '46 9 - Lekkerkerk 5

1 - 6

Datum Wedstrijd Uitslag

18 mei : 08:30

Sportlust '46 JO12-5 - Schoonhoven JO12-2

0 - 17

18 mei : 08:30

Sportlust '46 JO12-3 - FC Lisse JO12-4

16 - 2

18 mei : 08:30

Barendrecht JO15-6 - Sportlust '46 JO15-4

4 - 2

18 mei : 08:30

Be Fair JO11-5 - Sportlust '46 JO11-5

0 - 3

18 mei : 08:45

RCL JO13-1 - Sportlust '46 JO13-1

1 - 3

18 mei : 09:45

Sportlust '46 JO13-3 - Siveo '60 JO13-1

4 - 0

18 mei : 09:45

Jodan Boys, de JO11-1 - Sportlust '46 JO11-2

11 - 4

18 mei : 10:00

Sportlust '46 JO11-1 - Olympia JO11-2

7 - 1

18 mei : 10:00

Sportlust '46 JO11-4 - Haastrecht JO11-1

2 - 6

18 mei : 10:00

WDS JO13-2 - Sportlust '46 JO13-4

7 - 0

18 mei : 10:30

Sportlust '46 JO17-1 - VOC JO17-1

1 - 3

18 mei : 10:30

Siveo '60 JO15-1 - Sportlust '46 JO15-2

1 - 0

18 mei : 11:00

Sportlust '46 JO12-2 - Zestienhoven JO12-1

7 - 2

18 mei : 11:00

Sportlust '46 JO15-3 - Haastrecht JO15-2

4 - 1

18 mei : 11:00

Kethel Spaland, vv 2 - Sportlust '46 2

2 - 1

18 mei : 11:15

Olympia JO11-4 - Sportlust '46 JO11-6

5 - 4

18 mei : 11:30

Sportlust '46 4 - Bodegraven 2

6 - 1

18 mei : 11:30

Sportlust '46 JO12-1 - Gouda JO12-1

2 - 1

18 mei : 11:30

Sportlust '46 JO12-4 - Spirit JO12-4

13 - 2

18 mei : 11:30

Nieuwerkerk JO11-4 - Sportlust '46 JO11-3

4 - 0

18 mei : 12:30

Alphia 6 - Sportlust '46 11

1 - 4

18 mei : 12:30

Linschoten JO19-1 - Sportlust '46 JO19-3

4 - 2

18 mei : 12:45

Sportlust '46 9 - SVS 8

2 - 6

18 mei : 12:45

Sportlust '46 JO17-2 - Meerburg JO17-3

4 - 3

18 mei : 12:45

Haastrecht JO17-2 - Sportlust '46 JO17-3

1 - 6

18 mei : 12:45

RVC '33 JO17-2 - Sportlust '46 JO17-4

3 - 3

18 mei : 13:00

Sportlust '46 3 - ARC 4

3 - 2

18 mei : 13:00

Sportlust '46 JO15-1 - KMD JO15-1

2 - 5

18 mei : 14:00

Bodegraven 3 - Sportlust '46 6

4 - 4

18 mei : 14:15

ARC 11 - Sportlust '46 7

3 - 1

18 mei : 14:30

Sportlust '46 JO19-2 - ARC JO19-5

2 - 5

18 mei : 14:30

Koudekerk 5 - Sportlust '46 8

3 - 2

18 mei : 14:30

FC Oudewater 7 - Sportlust '46 10

1 - 6

18 mei : 14:30

Oranje Wit 1 - Sportlust '46

3 - 5

18 mei : 15:00

Sportlust '46 VE1 - ARC VE1

0 - 1

18 mei : 15:00

Sportlust '46 VR1 - Zevenhoven VR1

5 - 3

18 mei : 15:00

Sportlust '46 JO19-1 - VVOG JO19-1

3 - 1

21 mei : 20:00

Sportlust '46 9 - Lekkerkerk 5

1 - 6

Eerdere uitslagen

Actuele Stand


# Club GS PT
Geen data bekend
# Club GS PT
Geen data bekend