Ere-leden - Sportlust '46

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Ere-leden

Ere-leden

Johan Mooij is begonnen als jeugdleider bij Sportlust '46. Vervolgens werd Johan trekker van de jeugdafdeling als jeugdvoorzitter. Maar dat was niet zijn einddoel. Johan werd op jonge leeftijd voorzitter van Sportlust '46. In die hoedanigheid was Johan degene die de man was die heeft verwezenlijkt dat Sportlust'46 ging verhuizen van de Jozef Israëlslaan naar de huidige accommodatie. Maar niet alleen voor Sportlust'46 heeft Johan zijn vrije tijd ingezet. Ook voor de KNVB afdeling Gouda heeft Johan zijn sporen verdiend.


Jan Wijnands is niet van "ouds" een Sportlust man. Komende uit het Utrechtse werd de eerste stap gezet bij de club als vader van Ronald. Maar al snel werd duidelijk dat ook bij Jan het rood witte bloed door de aderen vloeide. Daarom werd Jan al snel gevraagd om zitting te nemen in het jeugdbestuur. En de volgende stap was dan ook dat hij naar het "hoofdbestuur" ging. Na Jan zijn pensioen in het dagelijks leven werden ook alle klussen en later in het bijzonder de veldwerkzaamheden door Jan opgepakt.


Ron Danen is clubman van het eerste uur. Gekomen als jochie en niet meer weggegaan. Natuurlijk lagen zijn eerste werkzaamheden bij de toen net in opgang komende pupillen. Daar was hij ook "de baas" over. Van de pupillen afdeling ging de volgende stap naar de jeugdafdeling. Ron was daar vele jaren actief. Maar hij had meer talenten. Inmiddels zich in de maatschappij ontwikkeld en dat ging niet aan het Hoofdbestuur voorbij. Dus was de volgende stap van Ron het hoofdbestuur. In de volgende jaren heeft Ron daar verschillende functies gehad. Nu nog is Ron achter de schermen zeer actief op het financiële vlak.




Joop de Wit is nu nog de meest bekende Sportlustman als je naar het Bargebeuren kijkt. We kunnen wel zingen wie kent hem niet, wie kent hem niet. Toch begon Joop als voetballer bij Sportlust. En ja zeker hij speelde ook in het eerste elftal. Bij het verstrijken van de jaren werd er een beroep gedaan op Joop om zich toch breder in te zetten voor de club. En Joop werd lid van de toenmalige technische commissie. Hij kreeg daar ook de taak voor het zaalvoetbal bij. Een taak die door Joop met veel inzet werd verricht. Maar de verdienste en bekendheid werd het grootst via zijn werkzaamheden voor de bar en het clubhuis.




Maarten Verheul is Erelid geworden door zijn ijver voor Sportlust in het bestuur. Maarten had de binding met Sportlust door het feit dat hij de schoonzoon is van een van de oprichters en oud penningmeester van Sportlust, Cor Vijfhuizen. Maarten had jaren lang zitting in het hoofdbestuur. Daar naast was hij ook nog leider van het eerste elftal. Tevens heeft Maarten zich ingezet als verzorgen van Sportlust 1. Nadat hij het rustiger aan ging doen maakt hij nu nog deel uit van de buiten werkploeg waar hij zich nog verdienstelijk maakt voor de vereniging.




Gerda Boere kwam als moeder het sportpark op wandelen en kreeg daar in de daar op volgende jaren flinke bekendheid. Nadat zij binnen kwam als genoemde moeder werd zij leider van een elftal. Dat werd opgemerkt door de jeugdafdeling en werd zij gevraagd voor een functie. Dat duurde niet lang of Gerda maakte de stap naar het bestuur. Vanuit die positie maakte Gerda overuren. Zij had zitting in verschillende commissie die toe zeer actief waren. Maar inmiddels was er een vacature ontstaan voor het secretariaat. En Gerda, niet voor een kleinte verlegen stapte als eerste vrouw in de functie van secretaris bij Sportlust. Ook daar werd door Gerda met veel inzet de werkzaamheden verricht.




Chris Nieuwpoort begon zijn loopbaan bij Sportlust als voetballer. Maar in 1976 begonnen als trainer van een jeugdelftal. Al snel werden dat verschillende elftallen en uiteindelijk werd hij de eerste officiële jeugdtrainer van drie standaardteams A1, B1 en C1 bij Sportlust. Daarna werd Chris jeugdvoorzitter van Sportlust. In die periode werd hij vertegenwoordiger vanuit de jeugdafdeling naar het "hoofdbestuur". Na nog een aantal jaren vice voorzitter van het bestuur te zijn geweest werd Chris gekozen als voorzitter van Sportlust'46. Een taak die hij 18 jaren heeft verricht.




in memoriam sportlust ereleden
In Memoriam
P. Blonk
C. Vijfhuizen
G. Geutselaar
N. Wijman
P. van der Zouw
H. Koning
G. Wesseling
W. Hoogendoorn
A. Oosterveer 
A. Verweij
J. van der Schaft
N. van 't Hoog
J. Klein
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!