
29 mei 18:00 Bij RKAV Volendam - Sportlust'46 werd in de eerste helft niet gescoord. Na rust wel. Volendam kwam na iets meer dan een uur spelen op 1-0 door een doelpunt van Azeddine Sout. Een kwartier voor tijd bracht Sanny Monteiro de ploeg uit Woerden op gelijke hoogte. Vlak voor tijd maakte Patrick Plugboer de winnende voor de thuisploeg. meer »

6 mei 22:15 Sportlust'46 heeft zaterdag de regioderby in de derde divisie tegen DOVO met 2-1 gewonnen. De Woerdenaren houden daardoor nog altijd zicht op een plek in de play-offs om promotie naar de tweede divisie.meer »

9 april 10:15 De roodhemden waren in de 3e divisie te sterk voor de Sassenheimers: 1-2.
meer »

1 april 20:15 Het basisdebuut van Sportlust-nieuwkomer Tufan Özbozkurt werd opgeluisterd door een razendsnelle tegentreffer. Sparta Nijkerk stond namelijk binnen een minuut al op 1-0 via voormalig Hercules-, Hoogland- en Eemdijk-speler Frank Heus.meer »

7 maart 21:45 We kunnen wel stellen dat HSV Hoek de koning is van de grote uitslagen want met een doelgemiddelde van 48 voor en 52 tegen zijn er tot nu toe in hun wedstrijden 100 doelpunten gevallen. Nu Sportlust ’46 twee wedstrijden droog staat mogen we voorzichtig hopen dat de voorwaartsen bij HSV Hoek het net weer weten te vinden. Omdat er in de wedstrijd tegen Excelsior ’31 de tiende clean sheet werd behaald moet een goed resultaat tot de mogelijkheden behoren.meer »

25 februari 18:15 Dramatisch verlies Sportlust ’46, in Veenendaal verliezen de roodhemden met 6-0 van GVVV. Hiermee verstevigt de ploeg uit Veenendaal zijn koppositie en pakt ACV de tweede periodetitel. Beide ploegen gefeliciteerd.meer »

28 januari 18:30 In de derde divisie is Sportlust'46 opgeklommen naar de derde plaats. De Woerdenaren rekenden thuis met 2-0 af met DVS'33 en profiteerden daarmee optimaal van puntverlies van SteDoCo en Barendrecht.meer »

12 november 19:00 Sportlust '46 heeft de streekderby tegen DOVO met 4-1 gewonnen. De ploeg van trainer Jochem Twisker maakten in de eerste helft (0-3) het verschil in de score op sportpark Panhuis. De roodhemden zijn hierdoor gestegen naar de tweede plek op de ranglijst. meer »

22 oktober 13:30 Afgelopen donderdagavond hebben wij kunnen genieten van de TOTO KNVB Bekerwedstrijd Sportlust '46 - FC Utrecht. Het was een fantastische avond en een mijlpaal voor de club Sportlust '46 en de Gemeente Woerden. Nooit eerder bezochten 3.500 toeschouwers Sportpark Cromwijck, haalden wij zoveel landelijke publiciteit en hadden wij een directe live-uitzending op de televisie. Ik wil als voorzitter van onze prachtige club mijn grote dank uitspreken naar iedereen die deze avond hebben mogelijk gemaakt.meer »

20 oktober 21:15 De roodhemden zijn er niet in geslaagd te stunten tegen FC Utrecht. De domstedelingen gingen effectiever om met de spaarzame kansen. Het duel eindigde na een 0-1 ruststand in 0-3.meer »

20 oktober 12:30 Om deelname aan de TOTO KNVB Beker te realiseren moest Sportlust '46 in de voorronde eerst nog twee hindernissen zien te overwinnen. In de tussenronde werd een bezoek gebracht aan het onbekende OJC Rosmalen, waar de voorronde werd bereikt middels een 1-2 overwinning. De loting voor de voorronde bepaalde dat er een bezoek moest worden gebracht aan Tweede Divisionist Quick Boys in Katwijk. Bepaald geen prettig vooruitzicht maar een goed spelend Sportlust '46 wist in de laatste minuut door een kopbal van Mo Bendadi de Katwijkers uit te schakelen.meer »

20 oktober 10:15 De wedstrijd tegen FC Utrecht is uitverkocht.meer »

4 oktober 23:15 De roodhemden hebben de uitwedstrijd tegen Barendrecht met 2-0 gewonnen. Beide doelpunten vielen in de tweede helft en werden gemaakt door Mo Bendadi. meer »

1 oktober 17:45 De roodhemden hebben in de derde divisie A een pijnlijke nederlaag geleden op bezoek bij SteDoCo. De ploeg van Jochem Twisker stond bij rust met 0-2 voor in Hoornaar, maar verloor uiteindelijk met 3-2.
meer »

24 september 17:00 De roodhemden boekte vanmiddag, thuis op Sportpark Cromwijck, een afgetekende overwinning op HSV Hoek: 5-1. En op die zege viel, na een 2-1 ruststand, niets af te dingen. meer »

17 september 20:00 Sportlust ’46 heeft bij Excelsior ’31 met 0-3 weten te winnen. De ploeg van Jochem Twisker kwam al snel op 0-1 via een treffer van Kesly den Haag, zag de Rijssense ploeg een strafschop missen en liep via Joshua Patrick en Ahmed Abdellah al Mahdi verder uit.meer »

3 september 19:00 Sportlust '46 was op bezoek bij DVS'33 in Ermelo en dicht bij een overwinning in de derde divisie A. Maar kregen vlak voor tijd de 1-1 om de oren.meer »

27 augustus 17:00 De roodhemden verliezen met 1-2 SV Urk. De 2e helft was het wachten op 2-2 die, ondanks een dozijn aan kansen, helaas niet viel. Doelpunt Sportlust '46 uitblinker Joshua Patrick.meer »

9 augustus 13:00 Sportlust ’46 heeft dinsdagavond in eigen huis een eerste oefenzege weten te boeken. Na een 0-0 ruststand maakten de Woerdenaren na de rust maar liefst vier treffers.meer »

28 juli 16:15 In de eerste 25 minuten had Sportlust '46 de overhand in Alphen en wist Remco de Weerd, middels een kopbal, de 0 - 1 op het scorebord te brengen. ARC probeerde er wel wat tegenover te stellen maar de beste kansen waren er toch voor de roodhemden.meer »

11 juni 17:30 De roodhemden geven een 1-0 voorsprong weg en verliezen uiteindelijk afgetekend met 4-1. Hiermee is Kozakken Boys door naar de halve finales van de Play-off en zit het seizoen voor Sportlust '46 erop.
meer »

8 juni 23:45 De roodhemden hebben de eerste wedstrijd in de play-offs om een plaats in de tweede divisie gelijkgespeeld, het werd vanavond 0-0. De Kozakken Boys hadden iets meer balbezit, maar Sportlust ’46 veruit de grootste kansen. A.s. zaterdag om 15.00 uur de beslissing in Werkendam, degraderen de Kozakken Boys en vervolgt Sportlust '46 de weg naar promotie?meer »

7 mei 16:15 Sportlust ‘46 wint met 4-0 van Hoek en maakt geen fouten en houden zo de druk op FC Lisse.meer »

30 april 17:00 Sportlust '46 boekt een eenvoudige 4-0 overwinning op VVOG.meer »

23 april 18:45 Sportlust '46 heeft in Nijkerk met 0-1 weten te winnen door een treffer van Zakaria Issarti.meer »