Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

3e divisie Zaterdag

3e divisie Zaterdag

Datum Tijd Thuis Uit Info
10 dec 14:30 DOVO ACV
10 dec 14:30 Excelsior'31 Barendrecht
10 dec 14:30 Hoek Rijnvogels
10 dec 14:30 SteDoCo DVS'33 Ermelo
10 dec 14:30 Ter Leede GVVV
10 dec 14:30 VVOG RKAV Volendam
10 dec 15:00 Sportlust '46 1 Staphorst
10 dec 15:00 ASWH Harkemase Boys
10 dec 15:00 Sparta Nijkerk Urk
17 dec 15:00 Sportlust '46 1 RKAV Volendam
21 jan 14:30 ACV Ter Leede
21 jan 14:30 Barendrecht Hoek
21 jan 14:30 GVVV Excelsior'31
21 jan 14:30 Harkemase Boys DOVO
21 jan 14:30 Rijnvogels SteDoCo
21 jan 14:30 RKAV Volendam ASWH
21 jan 14:30 Staphorst VVOG
21 jan 15:00 DVS'33 Ermelo Sparta Nijkerk
21 jan 15:00 Urk Sportlust '46 1
28 jan 14:30 ACV Harkemase Boys
28 jan 14:30 DOVO RKAV Volendam
28 jan 14:30 Hoek GVVV
28 jan 14:30 SteDoCo Barendrecht
28 jan 14:30 VVOG Urk
28 jan 15:00 Sportlust '46 1 DVS'33 Ermelo
28 jan 15:00 ASWH Staphorst
28 jan 15:00 Sparta Nijkerk Rijnvogels
28 jan 15:00 Ter Leede Excelsior'31
4 feb 14:30 Barendrecht Sparta Nijkerk
4 feb 14:30 Excelsior'31 Hoek
4 feb 14:30 GVVV SteDoCo
4 feb 14:30 Harkemase Boys Ter Leede
4 feb 14:30 Rijnvogels Sportlust '46 1
4 feb 14:30 RKAV Volendam ACV
4 feb 14:30 Staphorst DOVO
4 feb 15:00 DVS'33 Ermelo VVOG
4 feb 15:00 Urk ASWH
11 feb 14:30 ACV Staphorst
11 feb 14:30 DOVO Urk
11 feb 14:30 Harkemase Boys RKAV Volendam
11 feb 14:30 SteDoCo Excelsior'31
11 feb 14:30 VVOG Rijnvogels
11 feb 15:00 Sportlust '46 1 Barendrecht
11 feb 15:00 ASWH DVS'33 Ermelo
11 feb 15:00 Sparta Nijkerk GVVV
11 feb 15:00 Ter Leede Hoek
25 feb 14:30 Barendrecht VVOG
25 feb 14:30 Excelsior'31 Sparta Nijkerk
25 feb 14:30 GVVV Sportlust '46 1
25 feb 14:30 Hoek SteDoCo
25 feb 14:30 Rijnvogels ASWH
25 feb 14:30 RKAV Volendam Ter Leede
25 feb 14:30 Staphorst Harkemase Boys
25 feb 15:00 DVS'33 Ermelo DOVO
25 feb 15:00 Urk ACV
4 mrt 14:30 ACV DVS'33 Ermelo
4 mrt 14:30 DOVO Rijnvogels
4 mrt 14:30 Harkemase Boys Urk
4 mrt 14:30 RKAV Volendam Staphorst
4 mrt 14:30 VVOG GVVV
4 mrt 15:00 Sportlust '46 1 Excelsior'31
4 mrt 15:00 ASWH Barendrecht
4 mrt 15:00 Sparta Nijkerk Hoek
4 mrt 15:00 Ter Leede SteDoCo
11 mrt 14:30 Barendrecht DOVO
11 mrt 14:30 Excelsior'31 VVOG
11 mrt 14:30 GVVV ASWH
11 mrt 14:30 Hoek Sportlust '46 1
11 mrt 14:30 Rijnvogels ACV
11 mrt 14:30 Staphorst Ter Leede
11 mrt 14:30 SteDoCo Sparta Nijkerk
11 mrt 15:00 DVS'33 Ermelo Harkemase Boys
11 mrt 15:00 Urk RKAV Volendam
25 mrt 14:30 ACV Barendrecht
25 mrt 14:30 DOVO GVVV
25 mrt 14:30 Harkemase Boys Rijnvogels
25 mrt 14:30 RKAV Volendam DVS'33 Ermelo
25 mrt 14:30 Staphorst Urk
25 mrt 14:30 VVOG Hoek
25 mrt 15:00 Sportlust '46 1 SteDoCo
25 mrt 15:00 ASWH Excelsior'31
25 mrt 15:00 Ter Leede Sparta Nijkerk
1 apr 14:30 Barendrecht Harkemase Boys
1 apr 14:30 Excelsior'31 DOVO
1 apr 14:30 GVVV ACV
1 apr 14:30 Hoek ASWH
1 apr 14:30 Rijnvogels RKAV Volendam
1 apr 14:30 SteDoCo VVOG
1 apr 15:00 DVS'33 Ermelo Staphorst
1 apr 15:00 Sparta Nijkerk Sportlust '46 1
1 apr 15:00 Urk Ter Leede
8 apr 14:30 ACV Excelsior'31
8 apr 14:30 DOVO Hoek
8 apr 14:30 Harkemase Boys GVVV
8 apr 14:30 RKAV Volendam Barendrecht
8 apr 14:30 Staphorst Rijnvogels
8 apr 14:30 VVOG Sparta Nijkerk
8 apr 15:00 ASWH SteDoCo
8 apr 15:00 Ter Leede Sportlust '46 1
8 apr 15:00 Urk DVS'33 Ermelo
15 apr 14:30 Barendrecht Staphorst
15 apr 14:30 Excelsior'31 Harkemase Boys
15 apr 14:30 GVVV RKAV Volendam
15 apr 14:30 Hoek ACV
15 apr 14:30 Rijnvogels Urk
15 apr 14:30 SteDoCo DOVO
15 apr 15:00 Sportlust '46 1 VVOG
15 apr 15:00 DVS'33 Ermelo Ter Leede
15 apr 15:00 Sparta Nijkerk ASWH
22 apr 14:30 ACV SteDoCo
22 apr 14:30 DOVO Sparta Nijkerk
22 apr 14:30 Harkemase Boys Hoek
22 apr 14:30 RKAV Volendam Excelsior'31
22 apr 14:30 Staphorst GVVV
22 apr 15:00 ASWH Sportlust '46 1
22 apr 15:00 DVS'33 Ermelo Rijnvogels
22 apr 15:00 Ter Leede VVOG
22 apr 15:00 Urk Barendrecht
6 mei 14:30 Barendrecht DVS'33 Ermelo
6 mei 14:30 Excelsior'31 Staphorst
6 mei 14:30 GVVV Urk
6 mei 14:30 Hoek RKAV Volendam
6 mei 14:30 Rijnvogels Ter Leede
6 mei 14:30 SteDoCo Harkemase Boys
6 mei 14:30 VVOG ASWH
6 mei 15:00 Sportlust '46 1 DOVO
6 mei 15:00 Sparta Nijkerk ACV
13 mei 14:30 ACV Sportlust '46 1
13 mei 14:30 DOVO VVOG
13 mei 14:30 Harkemase Boys Sparta Nijkerk
13 mei 14:30 Rijnvogels Barendrecht
13 mei 14:30 RKAV Volendam SteDoCo
13 mei 14:30 Staphorst Hoek
13 mei 15:00 DVS'33 Ermelo GVVV
13 mei 15:00 Ter Leede ASWH
13 mei 15:00 Urk Excelsior'31
20 mei 14:30 Sportlust '46 1 Harkemase Boys
20 mei 14:30 ASWH DOVO
20 mei 14:30 Excelsior'31 DVS'33 Ermelo
20 mei 14:30 GVVV Rijnvogels
20 mei 14:30 Hoek Urk
20 mei 14:30 Sparta Nijkerk RKAV Volendam
20 mei 14:30 SteDoCo Staphorst
20 mei 14:30 Ter Leede Barendrecht
20 mei 14:30 VVOG ACV
27 mei 14:30 ACV ASWH
27 mei 14:30 Barendrecht GVVV
27 mei 14:30 DOVO Ter Leede
27 mei 14:30 DVS'33 Ermelo Hoek
27 mei 14:30 Harkemase Boys VVOG
27 mei 14:30 Rijnvogels Excelsior'31
27 mei 14:30 RKAV Volendam Sportlust '46 1
27 mei 14:30 Staphorst Sparta Nijkerk
27 mei 14:30 Urk SteDoCo
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!